ŚWIADECTWA

Olga i Iga 

Olga-Iga

Pod koniec sierpnia 2016 nasza Wspólnota została poproszona o modlitwę w intencji życia dwóch dziewczynek. Bliźniaczki przyszły na świat ponad dwa miesiące przed czasem. Każda z nich ważyła niespełna kilogram. Poród był tak niespodziewany, że dziewczynki nie miały jeszcze imion!

Czytaj więcej: Olga i Iga

Dorota - Alfa to dobry czas 

Dlaczego wzięłam udział w kursie Alfa?

Mam na imię Dorota. Kilka lat temu wzięłam udział w kursie Alfa. Chociaż wychowywałam się w rodzinie katolickiej, nadszedł taki moment w moim życiu, kiedy poczułam, że moja wiara jest bardzo krucha, i że tak naprawdę to nie wiem czy wierzę w Boga. Mimo tego, że nie wyobrażałam sobie niedzieli bez Mszy świętej i przystępowałam do sakramentu pokuty, czegoś mi brakowało. Na szczęście Pan Bóg ma plan dla każdego z nas. Kiedy zobaczyłam plakaty zachęcające do wzięcia udziału w kursie Alfa z napisem „Czy jest w życiu coś więcej?” poczułam, że muszę tam pójść, żeby być w końcu odnaleźć Boga w swoim życiu.

Czytaj więcej: Dorota - Alfa to dobry czas

Agata na Górze Modlitwy 

Jako że jestem główną ofiarą ostatniej góry modlitwy, chcę przesłać swoje świadectwo wszystkim. Bóg błogosławi to, co teraz piszę, gdyż ostatnio zepsuła mi się klawiatura komputerowa, a nagle po otrzymaniu maila od Piotra zaczęła działać. Przypadek? Nie sądzę :D

Czytaj więcej: Agata na Górze Modlitwy

Basia 

Kiedy myślę o swoim życiu 10 lat temu, to mam w głowie dwa skojarzenia. Pierwsze, to fakt, że wychowałam się w szczęśliwej rodzinie, a drugie, to taka głęboka, przenikająca mnie samotność.

świadectwo

Brian Welch 

Brian Welch - były gitarzysta zespołu Korn

Od Korn do Jezusa

świadectwo

 

MSZA

WSPÓLNOTOWA

Niedziela, 27.09.2020 o godz.15:30
Duży Kościół

SPOTKANIE

MODLITEWNE

Piątek, 09.10.2020 o godz.19:30
Sala Świętego Eugeniusza

ADORACJA

NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Niedziela, 25.10.2020 o godz.19.00
Duży Kościoł